TECHNIX

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Spółka TECHNIX oferuje wszystkie produkty pozwalające na zbudowanie optymalnego systemu grzewczego z pompą ciepła.

Poznaj nas lepiej

Technix Sp. z o.o.

Technix Sp. z o.o. to spółka córka macierzystej firmy PPHU Technix, polskiego producenta palników i sterowników do kotłów z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej. Firma powstała jako efekt długofalowej koncepcji rozwoju przedsiębiorstwa w branży odnawialnych źródeł energii. Spółka zajmuje się w szczególności produkcją systemów grzewczych opartych na powietrznych pompach ciepła z inwerterem, oferując serwis fabryczny, doradztwo i wsparcie techniczne, części zamienne, monitoring poprzez specjalne narzędzia serwisowe online oraz bezpłatne szkolenia dla partnerów biznesowych.

Spółka oferuje wszystkie produkty pozwalające na zbudowanie optymalnego systemu grzewczego z pompą ciepła.

Bufory z podwójną wężownicą typu spiro o średnicy 32 mm i łącznej powierzchni wymiany 8m2 i 10m2 mają bardzo wysoką sprawność grzewczą i należą do jednych z najlepszych dostępnych na rynku. W skład systemu grzewczego wchodzi bardzo proste w obsłudze, intuicyjne sterowanie własnego projektu Technix z kolorowym wyświetlaczem 7” oraz z własną aplikacją na telefon, co czyni cały system prostym w obsłudze i przyjaznym dla użytkownika.

W siedzibie Spółki w Pleszewie znajduje się w pełni funkcjonalny Showroom i centrum szkoleniowe – kreatywna, wchodząca w interakcję z odbiorcą przestrzeń, która ma na celu prezentację systemu grzewczego Technix, a także ekspozycję urządzeń i osprzętu wchodzącego w skład całego systemu. W centrum szkoleń odbywają się szkolenia dla instalatorów systemów grzewczych z pompą ciepła. 

Wiedza zdobyta podczas części teoretycznej i praktycznej jest udokumentowana certyfikatem i pozwala na samodzielny montaż i uruchomienie systemu grzewczego Technix z pompą ciepła TX PRO bezpośrednio u klienta.

Firma posiada ponadto mobilne stoisko reklamowe – Pompotruck, wyposażony w kompletny system grzewczy z pompą ciepła, które umożliwia szkolenia, prezentacje oraz udział w eventach branżowych na miejscu u klienta.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!